Сайт для бюджетных учреждений Украины

Главная | Регистрация | Вход

Четверг, 27.11.2014, 01:59
Приветствую Вас Гость |
RSS
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
Страница 4 из 6«123456»
Форум » Казначейське обслуговування » Бухгалтерська служба » Бухгалтерська служба бюджетних установ
Бухгалтерська служба бюджетних установ
gor506Дата: Среда, 24.10.2012, 15:09 | Сообщение # 91
Рядовой
Награды: 0
Статус: Offline
nechivan спасибо за ответ. Перечень действительно интересный, главное очень "конкретно" вопросы поставлены. wacko

Olga2012Дата: Понедельник, 03.12.2012, 14:47 | Сообщение # 92
Рядовой
Підскажіть будь ласка, чи має право гол.бухгалтер комунального підприємства працювати за строковим трудовим договором гол.бухгалтером сільської ради (за сумістництвом)? Якщо можна, які документи треба оформляти для виплати з\п і на скільки заключається цей договір? Що ще треба знати?

yaolegДата: Понедельник, 03.12.2012, 20:18 | Сообщение # 93
Генерал-лейтенант
Награды: 25
Olga2012, не можна, бо головний бухгалтер сільської ради віднесений до категорії державних службовців!

Кто хочет - ищет способ, кто не хочет - ищет причину. Сократ.

Olga2012Дата: Понедельник, 03.12.2012, 23:03 | Сообщение # 94
Рядовой
Yaoleg, а як же останній абзац ст.10 ЗУ "Про службу в ОМС" - "На час відсутності (відпустки) посадових осіб органів
місцевого самоврядування (крім виборних посад) для виконання їх повноважень можуть прийматися на службу особи за строковим
трудовим договором (контрактом). " Як це розуміти? Який же буде вихід із ситуації, коли сільська рада не може знайти нікого на посаду гол.бухгалтера? Що робити?

yaolegДата: Вторник, 04.12.2012, 09:14 | Сообщение # 95
Генерал-лейтенант
Вихід із будь-якої ситуації завжди є, просто у Вашому випадку працівник неможе працювати на двох посадах, бо головний бухгалтер сільської ради є державним службовцем! Потрібно щоб виконком прийняв рішення про введення до штатного розпису ще однієї посади звичайного бухгалтера(чи будь-якої іншої не віднесеної до посад держслужби) і тоді можете працювати на ній за сумісництвом.

tinamarДата: Вторник, 04.12.2012, 09:30 | Сообщение # 96
Генерал-майор
Награды: 2
yaoleg, як ввести ще одну штатну посаду, якщо буде перевищення кількості штатних одиниць згідно нормативів?

yaolegДата: Вторник, 04.12.2012, 14:30 | Сообщение # 97
Генерал-лейтенант
tinamar, цього я не можу сказати, треба знати конкретні обставини і які є посади(які можна скоротити чи ввести 0,5 ставки), а потім щось говорити! На місці є спеціалісти фінансового управління та державної казначейської служби, з ними розберіть Вашу ситуацію і вже потім щось робіть. smile

tinamarДата: Среда, 05.12.2012, 00:36 | Сообщение # 98
Генерал-майор
Quote (yaoleg)
На місці є спеціалісти фінансового управління та державної казначейської служби, з ними розберіть Вашу ситуацію і вже потім щось робіть. smile

yaoleg, для цього і створений форум, щоб шукати відповіді на свої запитання і допомагати іншим, адже робочі ситуації схожі і вже напевно хтось подібне робив. Спочатку я намагаюся знайти якнайбільше інформації, нормативних документів, практичних прикладів інших бухгалтерів на форумах та пошукових системах, а тоді вже звертаюся до відповідних служб із запитаннями, а Ви мене зразу ж до них відправили wink

yaolegДата: Среда, 05.12.2012, 07:05 | Сообщение # 99
Генерал-лейтенант
tinamar, по нормативних документах Ви навряд чи, знайдете обхідний шлях прийняття головного бухгалтера на іншу посаду! В Вашому ж випадку, я вже писав в попередніх повідомленнях як можна вирішити Ваше питання. Так як я не працівник сільської ради я не в змозі надати більш детальну відподь. sad

tinamarДата: Среда, 05.12.2012, 11:04 | Сообщение # 100
Генерал-майор
Quote (yaoleg)
tinamar, по нормативних документах Ви навряд чи, знайдете обхідний шлях прийняття головного бухгалтера на іншу посаду! В Вашому ж випадку, я вже писав в попередніх повідомленнях як можна вирішити Ваше питання. Так як я не працівник сільської ради я не в змозі надати більш детальну відподь. sad

yaoleg, питання було Olga2012, а не моє, в мене схоже, але в другій темі, тому і запитала про нормативи штатних одиниць с/р, бо вони залежать від кількості населення, думала Ви ще щось знаєте, якщо радили Olga2012 про введення до штатного розпису ще однієї посади звичайного бухгалтера.

zemaДата: Пятница, 14.12.2012, 23:18 | Сообщение # 101
Рядовой
Бюджетна установа прийняла головним бухгалтером(за погодженням із держказначейством) працівника із стажем роботи 9 місяців вагарем в агрофірмі,кваліфікація-спеціаліст.Хто буде відшкодовувати кошти що були їй виплачені у вигляді з/п,нарахування на з/п,якщо дане порушення вияве ДСБЕЗ?

EVGENIYДата: Воскресенье, 16.12.2012, 01:11 | Сообщение # 102
Генералиссимус
Награды: 52
Quote (zema)
ДСБЕЗ
это кто?

nechivanДата: Воскресенье, 16.12.2012, 08:45 | Сообщение # 103
Генерал-полковник
Награды: 8
У структурі Міністерства внутрішніх справ існують спеціалізовані підрозділи, безпосереднім завданням яких є боротьба з економічною злочинністю (кримінальна міліція, дізнання, слідство). Найпотужнішим з них є Державна служба боротьби з економічною злочинністю (ДСБЕЗ).

zemaДата: Воскресенье, 16.12.2012, 21:44 | Сообщение # 104
Рядовой
Ага,вони самі..)..Так відповідальність лягає на керівника і певно на казначейство,вони ж-бо не могли дати висновок на погодження,так як це суперечить пп.3 п.11 Положення №59 від 26.01.2011.До того ж було порушення в проведенні конкурсу-подали оголошення при наявності ще не вакантної посади...

Добавлено (16.12.2012, 20:44)
---------------------------------------------
так,до речі ,підкажіть як прикріплювати файли до повідомлення?

userДата: Воскресенье, 16.12.2012, 21:56 | Сообщение # 105
Генерал-майор
Консультувався з цього питання в ДФІ. Відповідь приблизно така: за ніяке відшкодування мова не йде тому що не було нанесено жодної майнової шкоди бюджету - людина працювала і отримала за це зарплату. Навіть шукали в адмінкодексі статтю щоб штраф за це керівникові виписати і теж не знайшли. Так що найбільше що може бути - це звільнення з посади бухгалера за невідповідністю і догана керівнику.

Хоча я не юрист і в ДФІ не дуже круті специ(а в них не один такий випадок був і всі вони обійшли стороною) - можливо в ДСБЕЗ щось знають або просто на понт беруть.

zemaДата: Понедельник, 17.12.2012, 14:13 | Сообщение # 106
Рядовой
спасибі за відповідь)

innkaДата: Четверг, 27.12.2012, 12:16 | Сообщение # 107
Рядовой
Я работаю гл. бухгалтером на декретном месте, т.е. временно. 24.06.2013 уже выходит из декрета основная главбухша. В Порядке №1537 указано, что деятельность гл.бух-ра, назначенного на должность на определенный срок может оцениваться по их собственному желанию. Может у кого-то тоже такая ситуация, и получается, что если я не хочу проходить оценку, то и не должна?

ЛМДата: Четверг, 27.12.2012, 18:03 | Сообщение # 108
Рядовой
Пожалуйста подскажите, нужно ли согласование казначейства на назначение гл.бухгалтера бюджетной организации( местный бюджет, должность не гос.служба)?

orifДата: Четверг, 27.12.2012, 19:40 | Сообщение # 109
Генерал-майор
ЛМ, нужно

ZVAlexДата: Вторник, 01.01.2013, 20:10 | Сообщение # 110
Рядовой
Підскажіть будь ласка чи можна покласти обовязки головного бухгалтера сільської ради на іншого працівника, який не є державним службовцем і який термін він може виконувати обовязки?

саша2660Дата: Четверг, 10.01.2013, 12:56 | Сообщение # 111
Рядовой
Прохаю Вас дати відповідь. В штаті сільської ради (кількість населення 3200) є дві штатних одиниці спеціальність з бухгалтерського обліку першої і другої категорії, спеціаліст з бухгалтерського обліку першої категорії виконує обов’язки головного бухгалтера чи має право сесія сільської ради скоротити посаду спеціаліста з бухгалтерського обліку першої категорії і ввести у штат сільської ради посаду головного бухгалтера. Які повинні бути для цього підстави. Якими нормативними актами сесія сільської ради повинна керуватися. (На балансі сільської ради знаходяться п’ять структурних підрозділів, 36 штатних одиниць, спеціаліст з бухгалтерського обліку першої категорії має вищу освіту та стаж 9 років) Відповідно який буде рівень нарахованої заробітної плати для головного бухгалтера.
Заздалегідь вдячна за допомогу.

ЖанннаДата: Суббота, 19.01.2013, 10:34 | Сообщение # 112
Сержант
Підкажіть де можна  найти посадові на бухгалтерів бюджетної установи.

orifДата: Суббота, 19.01.2013, 23:36 | Сообщение # 113
Генерал-майор
Жаннна, а в постанове о бух службе посмотрите, плюс еще есть классификатор профессий

Сообщение отредактировал orif - Суббота, 19.01.2013, 23:37

ХХLДата: Воскресенье, 20.01.2013, 19:07 | Сообщение # 114
Рядовой
підкажіть, як краще поступити у нас на даний момент змінюється назва установи  ми були фінансово-господарським відділом  зідно постанови КМУ №59 ми повінні стати бухгалтерською службою чи можем залишитись й надалі цим відділом

на_таДата: Среда, 30.01.2013, 09:44 | Сообщение # 115
Полковник
Награды: 7
Всем привет,  вчера получила наказ и анкету до 05.02.13 нужно подать в область:Анкета про виконання головним бухгалтером бюджетної установи своїх повноважень. как заполнять анкету? Сочинение на вольную тему ? по  бальной системе? Не пойму ничего. Может кто-то знает? Может есть пример заполнения?

EVGENIYДата: Среда, 30.01.2013, 21:38 | Сообщение # 116
Генералиссимус
ХХL, теоретически вы можете остаться старым отделом, но на него вы должны будете положить выконання функций бухслужби с соответсвующим положением! А вот практически ещё никого вроде не наказывали, но лучше раз уж реорганизация то сделать бухслужбу, это моё мнение!

EVGENIYДата: Среда, 30.01.2013, 21:39 | Сообщение # 117
Генералиссимус
на_та, ещё ни у кого ничего нету, так как это впервые, и даже розьяснений никаких нет! Походу 
Цитата (на_та)
Сочинение на вольную тему ?

на_таДата: Четверг, 31.01.2013, 14:52 | Сообщение # 118
Полковник
Награды: 7
EVGENIY, спасибки  большое,вот  я  заполнила,как мне сказали, пункт выполнен" ПОЗИТИВНО", если не выполнен какой-то из пунктов, то пишем : "НЕЗАДОВІЛЬНО"....
Прикрепления: ________.doc(51Kb)

KOTIKДата: Четверг, 31.01.2013, 15:03 | Сообщение # 119
Майор
Прикольно, на_та,  воспользуемся!!!!!!!! biggrin

nechivanДата: Четверг, 31.01.2013, 16:45 | Сообщение # 120
Генерал-полковник
на_та, спасибо, обрадую главбуха.

Форум » Казначейське обслуговування » Бухгалтерська служба » Бухгалтерська служба бюджетних установ
Страница 4 из 6«123456»
Поиск:

Copyright MyCorp © 2014 | Создать сайт бесплатно |