Сайт для бюджетных учреждений Украины

Главная | Регистрация | Вход

Суббота, 25.10.2014, 09:15
Приветствую Вас Гость |
RSS
Меню сайта
ВХОД

Мини-чат
Информер форума
  • Чи необхідно підписувати наказ на преміювання керівника ? (3)
  • Передплата періодичних видань (2)
  • Капітальні ремонти (5)
  • Помилка в подат. декларації по землі (1)
  • PM.exe (493)
  • АРМ «Бюджетна установа» версія 1.01 (63)
  • Розширення обсягу виконуваний робіт (2)
  • Заробітна плата в бюджетних установах (879)
  • 1 дф (44)
  • Харчування в ПТУ (0)
  • Допоможіть будь-ласка (5)
  • Індексація (1017)
  • отримання сільською радою благодійної допомоги (0)
  • Больничные листы (438)
  • ИНВЕНТАРИЗАЦИЯ (103)
  • Курс валют
    Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
    Статистика

    Рейтинг@Mail.ru
    Яндекс.Метрика


    Онлайн всего: 3
    Гостей: 1
    Пользователей: 2
    irinaa62, Sveta32


    Зарегистрировано пользователей
    Всего: 12861
    Новых за месяц: 303
    Новых за неделю: 78
    Новых вчера: 10
    Новых сегодня: 0

    Из них
    Парней: 2258
    Девушек: 10603


    Количество материалов:
    Comments: 2326
    Forum: 1345/18967
    News: 414
    Downloads: 32

    Главная » 2014 » Февраль » 24 » Затверджена нова форма розрахунку 1-ДФ
    22:04
    Затверджена нова форма розрахунку 1-ДФ

    Міністерство доходів і зборів України своїм наказом від 21.01.2014 р. № 49 затвердило нову форму, порядок заповнення і подання Розрахунку сум доходів, нарахованих (виплачених) на користь платників податків, і сум утриманого з них податку (розрахунок за формою 1-ДФ).

     Наказ набуде чинності вже з 1 квітня 2014 року. Таким чином, розрахунок за 1 квартал 2014 року платникам податків необхідно представляти за новою формою, яка зазнала незначні зміни (наприклад, слова «найменування органу ДПС» замінено на «найменування контролюючого органу», доданий один осередок в полі для відображення кількості рядків).  

     При цьому, в довідник ознак доходів додано 4 нових кодів (179-183): доходи від продажу продукції тваринництва, від лому дорогоцінних металів, від операцій з конвертації цінних паперів, від операцій з валютними цінностями (окрім цінних паперів), інвестиційний дохід від операцій з борговими зобов'язаннями НБУ і казначейськими зобов'язаннями України, емітованими Мінфіном.

     Нагадаємо, що відповідно до п.119.2 ст.119 Податкового кодексу України неподання, або порушення термінів подання, або подання не в повному обсязі, з недостовірними відомостями або помилками розрахунку за формою 1-ДФ платник несе відповідальність у вигляді штрафних санкцій в сумі 510 грн, а у разі повторного порушення – в сумі 1020 грн.

     Не застосовуються штрафні санкції у разі, коли недостовірні відомості або помилки в розрахунку 1-ДФ не привели до збільшення/зменшення податкових зобов'язань з ПДФО або до зміни платника податків, наприклад,  допущена помилка щодо кількості працюючих в штаті або працюючих за цивільно-правовими договорами.

    http://crimea.minrd.gov.ua/media-ark/news-ark/134624.html

    Просмотров: 4255 | Добавил: EVGENIY | Рейтинг: 5.0/1
    Всего комментариев: 2
    2 Valle   (28.02.2014 00:17)
    дякую за тему, не знала. 
    Слава Богу немаємо людей з тваринами  smile але зверну увагу.
    штрафи не радують.

    1 eMelya   (25.02.2014 22:45)
    Будет опубликовано в "Офіційний вісник України" № 16 от 28.02.2014 г.

    Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
    [ Регистрация | Вход ]
    Реклама



    Пополни мобильный

    Пополняется мобильный с карты любого банка, без комиссии! Т.е. с карты спишется к примеру 25 грн. и на счёт телефона упадёт 25 грн.!

    Если выбрать ДРУГИЕ УСЛУГИ-БАНК-ПЕРЕВОДЫ- НА ВИЗУ, можно делать переводы на любые карты виза со своей карты, но там уже снимается небольшой процент в зависимости от вида карт!

    Copyright MyCorp © 2014 | Создать сайт бесплатно |