Сайт для бюджетных учреждений Украины

Главная | Регистрация | Вход

Воскресенье, 26.10.2014, 10:39
Приветствую Вас Гость |
RSS
Меню сайта
ВХОД

Мини-чат
Информер форума
  • Чи необхідно підписувати наказ на преміювання керівника ? (4)
  • Передплата періодичних видань (2)
  • Капітальні ремонти (5)
  • Помилка в подат. декларації по землі (1)
  • PM.exe (493)
  • АРМ «Бюджетна установа» версія 1.01 (63)
  • Розширення обсягу виконуваний робіт (2)
  • Заробітна плата в бюджетних установах (879)
  • 1 дф (44)
  • Харчування в ПТУ (0)
  • Допоможіть будь-ласка (5)
  • Індексація (1017)
  • отримання сільською радою благодійної допомоги (0)
  • Больничные листы (438)
  • ИНВЕНТАРИЗАЦИЯ (103)
  • Курс валют
    Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
    Статистика

    Рейтинг@Mail.ru
    Яндекс.Метрика


    Онлайн всего: 5
    Гостей: 4
    Пользователей: 1
    kult3820


    Зарегистрировано пользователей
    Всего: 12861
    Новых за месяц: 293
    Новых за неделю: 78
    Новых вчера: 0
    Новых сегодня: 0

    Из них
    Парней: 2258
    Девушек: 10603


    Количество материалов:
    Comments: 2326
    Forum: 1345/18968
    News: 414
    Downloads: 32

    МІНІСТЕРСТВО ФІНАНСІВ УКРАЇНИ
    ЛИСТ
    від 18.09.2014 р. N 31-11420-08-25/24064
     
    Щодо ведення бухгалтерського обліку (смарт-карток, довідникової та методичної літератури, ліній електропередач, трансмісій та трубопроводів, тимчасових (нетитульних) споруд)
     
    Департамент податкової, митної політики та методології бухгалтерського обліку Міністерства фінансів України розглянув листи <...> щодо ведення бухгалтерського обліку бюджетними установами та повідомляє.
     
    Щодо обліку смарт-карток
     
    Згідно із Законом України "Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні" (далі - Закон) в цілях бухгалтерського обліку активами визнаються ресурси, контрольовані підприємством у результаті минулих подій, використання яких, як очікується, приведе до отримання економічних вигод у майбутньому.
     ... Читать дальше »
    Категория: Бухгатерський облік | Просмотров: 478 | Добавил: EVGENIY | Дата: 23.10.2014 | Комментарии (0)

    МІНІСТЕРСТВО ФІНАНСІВ УКРАЇНИ
    ЛИСТ
    від 22.05.2014 р. N 31-10040-18-10/12445
     
    Про надання роз'яснення
    Міністерство фінансів на запит Адміністрації Держприкордонслужби про надання роз'яснення щодо застосування норм постанови Кабінету Міністрів України від 01.03.2014 N 65 "Про економію державних коштів та недопущення втрат бюджету" у частині придбання комп'ютерної техніки, її комплектуючих та пристроїв до неї повідомляє.

    Відповідно до пункту 1 Заходів щодо економного та раціонального використання державних коштів, передбачених для утримання органів державної влади та інших державних органів, утворених органами державної влади підприємств, установ та організацій, які використовують кошти державного бюджету (постанова Кабінету Міністрів України від 01.03.2014 N 65 із змінами), припинено придбання, зокрема, мобільних телефонів, ноутбуків, побутової техніки, крім випадків придбання за ... Читать дальше »
    Просмотров: 826 | Добавил: EVGENIY | Дата: 22.10.2014 | Комментарии (0)

    Про всі нюанси, які ви хотіли б з'ясувати з питань праці, ви зможете дізнатися на безкоштовному вебінарі від газети «Оплата праці» та журналу «Податки та бухгалтерський облік».

    29 жовтня 2014 року о 10:00 Людмила Трохименко, заступник головного редактора газети «Оплата праці», та Катерина Скрипкіна, експерт з питань оплати праці журналу «Податки та бухгалтерський облік», розкажуть вам усе, що необхідно знати в питаннях оплати праці.

    На вебінарі доповідачі розглянуть наступні питання:
    Середній заробіток мобілізованих: рекомендації роботодавцю;
    Військовий збір: розраховуємо на практиці;
    Індексація зарплати: що зараз;
    • «
    Гарячі» запитання читачів.

    Щоб стати учасником вебінару, пройдіть просту реєстрацію до 16:00 28.10.2014 р. за цим посиланням http://bw.factor.ua/.
    Приєднуйтесь!
    ... Читать дальше »

    Просмотров: 350 | Добавил: EVGENIY | Дата: 21.10.2014 | Комментарии (1)



    Змiни вiд 15.10.2014

    - при збереженнi даних зобов'язань та фiнансових зобов'язань додано перевiрку, щоб сума попередньої оплати (поле SO) не перевищувала суму зобов'язання (поле S).
    - внесено змiни в звiтну форму "План використання бюджетних коштiв" (додаток 15 до наказу МФУ вiд 28.01.2002 року №57 у редакцiї наказу МФУ вiд 26.11.2012 №1220).
    - виправлено помилку, що виникала при формуваннi платiжного доручення з використанням форми
    "Перегляд та вибiр фiнансового зобов"язання по рахунку" пiсля перегляду iнформацiї про залишки
    юридичних та фiнансових зобов'язань.
    - в формi "Iншi надходження (доходи, фiнансування)", що викликається з форми "Змiни кошторису"
    забезпечена можливiсть введення мiсячних сум з точнiстю до копiйок.

    ... Читать дальше »
    Категория: Казначейське обслуговування | Просмотров: 845 | Добавил: yaoleg | Дата: 20.10.2014 | Комментарии (2)

    МИНИСТЕРСТВО СОЦИАЛЬНОЙ ПОЛИТИКИ УКРАИНЫ
    ПИСЬМО
    от 11.08.2014 г. N 8959/0/14-14/10
    Об индексации заработной платы

    Министерство социальной политики Украины рассмотрело письмо <...> об индексации заработной платы и сообщает.

    В соответствии с пунктом 2 Порядка проведения индексации денежных доходов населения, утвержденного постановлением Кабинета Министров Украины от 17.07.2003 N 1078 (с изменениями), индексации подлежат денежные доходы граждан, полученные в гривнях на территории Украины, не имеющие разового характера, в частности оплата труда, которая включает оплату труда за выполненную работу согласно тарифным ставкам (окладам) и сдельным расценкам, доплаты, надбавки, премии, гарантийные и компенсационные выплаты, предусмотренные законодательством. ... Читать дальше »

    Категория: Оплата праці | Просмотров: 2168 | Добавил: EVGENIY | Дата: 16.10.2014 | Комментарии (0)

    Головне управління Міндоходів у Львівській області повідомляє, що згідно з прийнятими змінами до Податкового кодексу України, починаючи з 01.08.2014 року, податковий агент (банк, кредитна спілка) при нарахуванні на користь платника податку процентів, зазначених у підпункті 170.4.1 Податкового кодексу України, в податковому розрахунку за формою №1ДФ має відображати загальну суму нарахованих у звітному періоді доходів і загальну суму утриманого з них податку.
    Також з 03.08.2014 року запроваджено військовий збір. Утримані суми цього збору необхідно зазначити в податковому розрахунку за формою №1ДФ за ІІІ квартал 2014 року.
    На сьогодні Державною фіскальною службою України розроблено та направлено до Міністерства фінансів України проект форми податкового розрахунку, який передбачає відображення податковим агентом загальної суми доходу, з якого утримано військовий збір за звітний період, без від... Читать дальше »
    Категория: Оплата праці | Просмотров: 2793 | Добавил: kuooksp | Дата: 13.10.2014 | Комментарии (4)

    ЗАТВЕРДЖЕНО
    Наказ Міністерства фінансів України
    26 серпня 2014 року N 836

    Зареєстровано
    в Міністерстві юстиції України
    10 вересня 2014 р. за N 1104/25881

     









    Правила
    складання паспортів бюджетних програм місцевих бюджетів та звітів про їх виконання

    I. Загальні положення

    1.1. Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету - документ, що визначає мету, завдання, відповідальних виконавців, результативні показники та інші характеристики бюджетної програми місцевого бюджету (далі - бюджетна програма) відповідно до бюджетного призначення, встановленого рішенням про місцевий бюджет. ... Читать дальше »

    Просмотров: 1701 | Добавил: EVGENIY | Дата: 06.10.2014 | Комментарии (0)

    МІНІСТЕРСТВО СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

     Лист 

    від 09.09.2014 р. № 3761/0/10-14/13 

    Про застосування статті 32 Закону України «Про державний бюджет України на 2014 рік 

    Міністерство соціальної політики разом з Міністерством фінансів та Міністерством юстиції на виконання пункту 8 доручення Прем'єр-міністра України від 15.08.14 р. № 29526/7/1-14 до Закону України від 31.07.14 р. № 1622-VII «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2014 рік» стосовно застосування норм статті 32 Закону України «Про Державний бюджет України на 2014 рік» доповідають.

    Статтею 32 зазначеного Закону передбачено, що членам Кабінету Міністрів України, керівникам центральних органів виконавчої влади та інших державних органів (крім органів, підрозділи яких беруть участь у проведенні антитерористичної операції), народним депутатам України до завершення антитерористичної операції місячна заробітна плата нараховується лише у розмірі посадового окладу.

    Тобто вказаним особам не нараховуються доплати та надбавки до посадового окладу, премії та не здійснюється індексація їх заробітної плати. ... Читать дальше »

    Просмотров: 2660 | Добавил: EVGENIY | Дата: 01.10.2014 | Комментарии (5)

    Держбюджетне обмеження зарплати до закінчення АТО: хто під нього підпадає?
    01.10.14
    Мінсоцполітики нарешті визначилося з тим які держоргани підпадають під держбюджетне обмеження заробітної плати, передбачене ст. 32 Закону України «Про державний бюджет України на 2014 рік».
    Нагадаємо, що зазначеною статтею передбачено, що членам КМУ, керівникам центральних органів виконавчої влади (далі — ЦОВВ) та інших державних органів (крім органів, підрозділи яких беруть участь у проведенні АТО), народним депутатам України до завершення АТО місячна заробітна плата нараховується лише в розмірі посадового окладу.
    В Мінсоцполітики роз’яснили, що вказаним особам не нараховуються доплати та надбавки до посадового окладу, премії та не здійснюється індексація їх заробітної плати.
    Таке обмеження не стосується заступників керівників ЦОВВ та інших державних органів, керів... Читать дальше »
    Категория: Оплата праці | Просмотров: 2209 | Добавил: Елена777 | Дата: 01.10.2014 | Комментарии (3)

    Повідомлення про оприлюднення
    проекту наказу Міністерства фінансів України

    «Про затвердження форми Податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податку, і сум утриманого з них податку (форма № 1ДФ) та Порядку заповнення та подання податковими агентами Податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь фізичних осіб, і сум утриманого з них податку»  

     Державна фіскальна служба України повідомляє про розроблення Міністерством фінансів України проекту наказу „Про затвердження форми Податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податку, і сум утриманого з них податку (форма № 1ДФ) та Порядку заповнення та подання податковими агентами Податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь фізичних осіб, і сум утриманого з них податку” (далі – проект наказу).
    ... Читать дальше »
    Просмотров: 3528 | Добавил: EVGENIY | Дата: 30.09.2014 | Комментарии (4)

    1 2 3 ... 41 42 »
    Реклама



    Пополни мобильный

    Пополняется мобильный с карты любого банка, без комиссии! Т.е. с карты спишется к примеру 25 грн. и на счёт телефона упадёт 25 грн.!

    Если выбрать ДРУГИЕ УСЛУГИ-БАНК-ПЕРЕВОДЫ- НА ВИЗУ, можно делать переводы на любые карты виза со своей карты, но там уже снимается небольшой процент в зависимости от вида карт!

    Copyright MyCorp © 2014 | Создать сайт бесплатно |